Adana Alarko Kombi Servisi
Alarko Kombi Tamiri
Alarko Kombi Bakımı
özel servisi

TÜM MARKALARIN EN ETKİLİ VE GARANTİLİ SERVİSİYİZ.

5/5

ADANA KOMBİ SERVİSİ

RANDEVU ALIN !

adana-Klima-Servisi

ADANA KLİMA SERVİSİ

ADANA BEYAZ EŞYA SERVİSİ

ADANA BUZDOLABI SERVİSİ

ADANA ÇAMAŞIR MAKİNASI SERVİSİ

ADANA BULAŞIK MAKİNASI SERVİSİ

ADANA FIRIN / OCAK SERVİSİ

ADANA LCD / TELEVİZYON
UYDU SERVİSİ

Adana Alarko Kombi Servisi

Adana Alarko Kombi Servis

Adana Alarko Kombi Tamiri

Alarko Kombi Bakımı ve Temizliği

Alarko Kombi Servisi

 

Alarko Kombi marka ve modellerinin bakım ve temizliği uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Adana’da Alarko kombi bakımı konusunda profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız uzman kadro ile sunmaktadır. Tüm marka ve modellerin bakımı konusunda uzman ekibimiz yılların verdiği gerekli tecrübeye ve eğitime sahiptir. Kombinin bakımın yapılmasının en büyük avantajı enerji tasarrufu sağlamasıdır.

Alarko  Kombi Bakımı Hangi Periyotlarla Yapılmalı?

Kombinin belirli periyotlarda bakımın yapılmasının birçok avantajı bulunuyor. Bunlar arasında enerjiyi kaliteli bir şekilde peteklere iletmesi yer alıyor. Bu sayede oda sıcaklığı daha kaliteli bir hale gelecektir. Bakımın yapılması oluşabilecek arızaların ortaya çıkmasına da engel olur. Buda maddi açıdan en iyi sonucu almanıza yardımcı olacaktır. Alarko Kombi bakım servisi hizmet içeriği en ekonomik fiyat politikası ile size sunuluyor. Kombinin bakımı 6 ayda aralıklarla veya en az yılda bir kez yapılmalıdır. Bu sayede etkili bir kullanım sağlanabilir.

Kombi Bakımın Avantajları Nelerdir?

 • Bakımı yapılan kombi daha güvenilir bir şekilde çalışır.
 • Peteklere ısıyı kaliteli bir şekilde iletilir.
 • Faturanızın pozitif oranda etkilenmesine katkı sağlar.
 • Olası arızaların önüne geçmenize yardımcı olur.
 • Petekleri yormaz ve tasarruflu bir çalışma imkanı sunar.

Bu avantajları sayesinde odanızın sıcaklığı daha kaliteli olacaktır. Firmamız tüm bakım hizmetini garantili bir şekilde size sunuyor.

Alarko Kombi Bakımının Önemi:

 • Kombinize bakım yapıldığında arızalanma olasılığı daha az olur,
 • Kışın en soğuk zamanlarda aşırı kabarık faturalardan kurtulursunuz,
 • Kombide arıza masrafı en aza iner, Öncelikle kombi bakımının, doğalgaz tasarrufu yapılması için değil, cihazın ömrü, sağlığımız can ve mal güvenliğimiz açısından öneminin altını çizmemiz gerekir.
 • Kombinize yapılacak düzenli bakım, cihazınızın ve tesisatın ömrünü uzatır. Bu sayede, verimli çalışan kombinin tüm kapasitesinden yararlanarak yakıt tasarrufu elde edilir.
 • Kombinin, Tesisatın ve peteklerin ömrünün daha uzun olması için; yılda bir defa kombi bakımı yaptırılmasını tavsiye ediyoruz.

Yıllık Alarko Kombi Bakımı, Periyodik Alarko Kombi Bakımında Yapılan İşlemler Nelerdir?

 • Kombiye ait olan brülör ve yanma kontrolü yapılır.
 • Birinci ısı eşanjörü kontrolü yapılır.
 • Kombinin elektronik aksamı kontrol edilir.
 • Su basınç ayarlarının kontrolü yapılır.
 • Fan kontrolü yapılar,
 • Kalorifer su hattında bulunan pislik tutucu temizlenir.
 • Filtre temizliği yerine getirilir.
 • Kombinin tamamı kirlilik yönünden kontrol edilir.
 • Kombi çalıştırılarak test edilir ve teslim edilir.
 • Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.

Alarko Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalı?

Kombinin periyodik bakımı için, kış gelmeden yani sonbaharda veya kış sezonu sonunda olmak üzere yılda en az bir kez bakım yaptırılması gerekmektedir.

Adana Alarko kombi servisi olarak Servis Araçlarımız ile Adana’nın tüm ilçelerinize kombi teknik servis hizmetimiz vardır. Her marka kombinin bakımı yetkili personelimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Tüm soru görüş ve önerileriniz için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Alarko Kombi Tamiri Kimler Tarafından Yapılmalıdır?

Alarko Kombi tamir işlemi arıza durumu ne olursa olsun uzman müdahalesi gerektirmektedir. Alarko Kombide meydana gelen arızaların tespitinden tutun da arızaların onarım aşamasına kadar olan uygulamalar uzmanına bırakılmalıdır.

 

Uzman ekipler tarafından yapılacak her tür müdahale kesin ve garantili çözümler içermektedir. Bu yüzden de teknik olarak diyebiliriz ki her zaman Alarko kombinizde meydana gelen arıza durumlarını önemseyin ve kullanıcı olarak cihaza müdahale etmeden işi uzmanına bırakın. Aksi halde sağlık sorunları yaşarsınız ve yaşadığınız sorun çözüm bulmamanın yanı sıra daha farklı boyutlara da ulaşabilir.

Alarko Kombi tamiri , Alarko kombi tamir servisi , Alarko kombi bakım servisi , Alarko garantili kombi tamiri . Herhangi bir nedenden dolayı arızalanan Alarko kombilerinizin neden dolayı çalışmadığı ya da sesler çıkarıp su sızdırdığının tespit edilmesi için gerekli olan en önemli konu, iyi bir servis hizmeti alabileceğiniz ekibi bulmanız olacaktır. Firmamızın en iyi şekilde hizmet alabileceğiniz elemanları tamir konusunda eğitim almış ve çözülmesi mümkün olmayan sorunlar söz konusu olduğunda yeni bir Alarko kombi alınması gerektiğinizden sizi lüzumsuz masrafa sokmamak için hizmet verir.

Alarko Kombinin tamir edilmesi, kombideki mevcut problemin çözülmesi için gerçekleşir. Herhangi bir sorun olduğunda bunun çözümü için tüm mekanik akşamların ve eğer varsa boruların kontrol edilmesi, neden sorun yaşandığının tespit edilmesi gerekir.

Bu nedenle Alarko kombi tamiri bazen kullanıcının bilmediği birçok basit kullanım özelliğini kullanamamasından kaynaklanabilmektedir. Böyle kolay sorunların kullanıcının gözünde büyümemesi için telefonda birkaç sorunun cevabını alarak gerekli çözüm sağlanmıyorsa, ciddi bir sorun olduğunu düşünerek hizmet vermekteyiz.

Alarko Kombiniz çalışmıyorsa, sigortaları ve gaz akışını kontrol ederek kapalı olup olmadıklarını tespit etmeniz gerekir. Eğer kapalıysa açtığınızda sorun kalmayacaktır. Ancak kombinizin açılıp kapanması dışında kaloriferlerin ve suyun ısınmaması, herhangi bir yerinden su akıtması, ses ve gaz kokusu duyulması durumunda bizimle iletişime geçerek  Alarko kombi tamiri talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim ve Randevu Formu

  5/5
  ☎️ (0501) 032 48 50 ☎️ TIKLA ARA